Помер голова військової адміністрації Миколаївки на Донеччині

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив про смерть Юрія Підлісного, який очолював міську військову адміністрацію Миколаївки.

"Пішов з життя Юрій Іванович Підлісний - світла дієва людина, яка присвятила своє життя служінню іншим. Де б і коли б він не працював - у освіті, органах місцевого самоврядування - завжди робив свою справу гідно й самовіддано. У надскладний для країни й Донеччини зокрема час, у липні 2022 року, Юрій Іванович очолив Миколаївську міську військову адміністрацію - і на цій посаді, як і на усіх попередніх, був ефективним і чесним у своїх вчинках, і через це його щиро поважали односельці..." - пише Кириленко.

Також слова співчуття написав на своїй сторінці у Фейсбуці голова Словʼянська Вадим Лях:

"Сегодня ночью не стало Юрия Подлесного. Моего бывшего заместителя, нынешнего начальника военной администрации Николаевки. Через пару недель ему исполнилось бы 49 лет. Сугубо мирный человек, интеллигент и интеллектуал, Юрий Иванович, когда стало нужно, взял на себя заботы о громаде, находящейся практически в зоне боевых действий. И справлялся со своей задачей с честью. Неизлечимая болезнь очень рано оборвала его жизнь. Он сражался до конца. До самого последнего дня оставался оптимистом и борцом".

 

 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті