Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Вчора ввечері до Служби порятунку надійшла інформація про те, що на території приватного домоволодіння виявлено у м.Торецьк знаходиться вибухонебезпечний предмет. Про це 3 березня повідомила пресслужба ДСНС.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"В господарчій споруді на території приватного домоволодіння було виявлено нерозірвану авіаційну бомбу КАБ-250, яка впала та не здетонувала під час авіаудару по місту Торецьк", - йдеться у повідомленні.
Співробітники Служби порятунку спільно з Національною поліцією провели побудинковий обхід приватного житлового сектору в зоні можливого ураження для подальшої евакуації населення.
З 10 прилеглих житлових будинків було евакуйовано 14 людей.
Сьогодні піротехніки ДСНС вилучили КАБ-250 та знищили її у встановленому порядку.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту