На Донеччині під російськими ударами ще одна людина загинула, шестеро поранені, зруйновано 11 будинків

"За 27 березня поліція зафіксувала 1434 ворожих обстріли по лінії фронту та житловому сектору області. Під вогнем перебували 8 населених пунктів. Руйнувань зазнали 15 цивільних об’єктів, з них 11 житлових будинків", - повідомляє 28 березня у Телеграм поліція Донеччини.

На Олексієво-Дружківку росіяни скинули бомбу «КАБ-250» – вбили 41-річного чоловіка, ще четверо цивільних постраждали (мати з сином 55 і 35 років, чоловік 55, жінка 45 років). Пошкоджено 2 приватних будинки.

У Костянтинівці внаслідок артилерійського удару поранені 61-річний чоловік і 84-річна жінка. Пошкоджено приватний будинок.

Краматорськ окупанти атакували чотирма безпілотниками, пошкодивши 1 багатоквартирний і 2 приватних будинки, цивільне авто.

У Миколаївці ворог пошкодив 2 багатоквартирних будинки, в Райгородку – дві приватних оселі. По Черкаському росія вдарила БпЛА «Гербера», пошкоджено об’єкт інфраструктури. 

У Дружківці ворожий FPV-дрон пошкодив приватний будинок, а у Святогорівці – цивільне авто.

Донецька ОВА повідомляє, що з лінії фронту за добу евакуйовано ще 302 людини, у тому числі 36 дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті