На Донеччині під російськими обстрілами загинув цивільний, зруйновано понад 30 будинків та об'єктів інфраструктури - ОВА

Мешканець Званівки Донецької області загинув минулої доби від російського обстрілу. Про це йдеться в оперативній інформації начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна станом на ранок 18 червня.

"Бахмутський район. У Часовоярській громаді поранено людину, пошкоджено 9 приватних будинків і 2 багатоповерхівки. У Торецькій громаді пошкоджено крамницю у Залізному і 14 приватних будинків: 7 у Нью-Йорку і 7 у Північному. У Званівці загинула людина і зруйновано будинок", - йдеться в повідомленні.

У Богоявленці Вугледарської громади Волноваського району пошкоджено 2 підприємства.

У Курахівській громаді Покровського району обстріляна Вовченка.

У Лиманській громаді Краматорського району обстріляні Терни, Ямполівка і Торське. У Костянтинівській громаді в зоні ураження Біла Гора, Диліївка і Олександро-Шультине. В Іллінівській громаді пошкоджено три об'єкти в Зорі і три об'єкти в Катеринівці. 

"Всього за добу росіяни 9 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 93 людини, у тому числі 22 дитини", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині за добу росіянами поранено 10 жителів, пошкоджено понад 40 будинків та інфраструктурних об'єктів.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті