Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Серед ночі росіяни завдали ракетного удару по Дружківці на Донеччині - уламками пошкоджено 4 будинки, амбулаторію та підприємство. Про це у Телеграм повідомляє начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Також під обстріл потрапила Рай-Олександрівка Миколаївської громади. На Донецькому напрямку у Кураховому 1 людина загинула, зруйновано 1 будинок, пошкоджено ще 2. У Мар'їнській громаді під вогнем Красногорівка, Костянтинівка і Катеринівка. Зруйновано будинок у Ласточкиному Очеретинської громади", - повідомив глава області.
Він додав, що на Горлівському напрямку 1 людина поранена у Торецьку - у громаді пошкоджено 3 будинки, 4 інфраструктурні об'єкти та адмінбудівлю.
"У Часовоярській громаді пошкоджено 2 будинки. У Соледарській громаді під обстрілами Міньківка, Васюківка і Роздолівка. У Костянтинівській громаді пошкоджено ліцей та культову споруду у Марковому. На Лисичанському напрямку зруйновано 2 будинки у Званівці, зафіксовано 9 обстрілів Лиманської громади", - констатував Кириленко.
Як повідомлялося, на Донеччині від обстрілів окупантів загинула людина в Кураховому, ще одна поранена в Торецьку.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту