На Дніпропетровщині за допомогою активістів зупинено два тендери через завищені ціни

На Дніпропетровщині громадські активісти групи "Прозорість та підзвітність" разом з представниками влади рекомендували переглянути умови тендерів по Дніпру та Покрову з причини завишених цін. Про це повідомила Дніпропетровська обласна військова адміністрація. 

"Робоча група показує свою ефективність. Це мільйони зекономлених державних коштів. Вони могли бути використані нераціонально. Тепер же – підуть на нагальні потреби", – заявив заступник очільника Дніпропетровської ОВА Юрій Яндульський. 

Він додав, що фахівці групи постійно моніторять тендери в регіоні. Ті, які викликають занепокоєння, виносять на засідання. Цього разу причиною стали завищені ціни.

Йдеться про закупку комунального підприємства Покрова, яке опікується водопровідно-каналізаційним господарствам. Задорого там придбали хімічні речовини.

У Дніпрі ж провели тендер на прибирання сміття на території одного з районів. Вартість також виявилася вищою, за середню по ринку.

Як повідомляється, замовникам рекомендували переглянути цінову політику, аби використання державного ресурсу було доцільним.

Нагадаємо, у Дніпрі завдяки активістам зекономили понад 44 млн грн при перегляді тендеру на благоустрій міста

Також нагадаємо, на Дніпропетровщині активісти допомогли зекономити 10 млн та присікли закупівлі для переселенців за завищеною ціною. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті