На Дніпропетровщині пролунав потужний вибух - Вілкул

На Дніпропетровщині вдень 25 листопада пролунав вибух, його чули мешканці різних районів. Про це повідомляє у Телеграм голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

“Вибух, що чули в місті, відбувся за межами Кривого Рогу і навіть Криворізького району”, - написав Вілкул. 

Моніторінгові пабліки також повідомляють, що у момент вибуху була оголошена повітряна тривога та працювала ППО  у Сумській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській таКіровоградській областях.

Як повідомлялося, ППО Сил оборони України вночі і вранці 25 листопада знищила над Україною 71 ударний "Шахед", переважну більшість – на Київщині.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті