Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Поліцейські виявили 80 катівень та місць несвободи на деокупованих територіях Запорізької, Київської, Сумської, Харківської та Херсонської областей. Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко у Фейсбуці.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За її словами, нещодавно на території деокупованої Бучі була знайдена ще одна катівня. Там у період 3-7 березня 2022 року російські військові незаконно утримували 151 людину. Окупанти не давали людям медикаменти, їжу та воду.
Павліченко зазначила, що родичі українців, яких утримують росіяни, у багатьох випадках досі не можуть отримати інформацію про їхню долю.
"Ми не можемо забувати, що чимало військовослужбовців та рятувальників досі перебувають в полоні. А рідні цих людей не мають належного доступу до інформації відносно їх утримання. У російській неволі перебувають і цивільні. Фактично вони є заручниками. Усі ці питання потребують особливої уваги міжнародної спільноти", - наголосила заступниця глави МВС.
Як повідомлялося, під Києвом за рік знайшли 15 масових поховань мирних жителів - жертв російського терору 2022 року.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту