На Чернігівщині відбудували зруйнований окупантами шляхопровід

Шляхопровід через залізничну колію біля Ніжина у Чернігівській області, який зруйнувала російська армія під час окупації регіону, відремонтували та відкрили рух для автомобілей. Про це повідомляє у Телеграм голова Держреставрації України Мустафа Найєм.

"Завершили будівельні роботи та відкрили рух шляхопроводом через залізничну колію біля Ніжина у Чернігівській області", - написав він.

За його словами, шляхопровід важливий для покращення транспортного сполучення центральних районів Чернігівської області з рештою громад, а також Київською і Сумською областями. Найєм вважає, що запуск руху дасть змогу розвантажити місцеві дороги від транзиту вантажівок та пасажирського транспорту. Довжина споруди – 60 метрів, дорога має дві смуги руху. 

"Від часу деокупації області проїзду тут не було зовсім. Улітку цього року почали розбирати завали зруйнованого шляхопроводу. Звели нові опори, влаштували монолітну прогонову будову, нанесли всі шари дорожнього покриття, встановили мостове огородження, відремонтували підходи до шляхопроводу, встановили дорожні знаки", - прозвітував голова Держреставрації.

Найєм нагадав, що це вже шостий відновлений у Чернігівській області міст, який був зруйнований під час повномасштабного вторгнення росії в лютому 2022 року. 

Під час активної фази бойових дій у лютому-березні 2022 року на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів. Першочергово для забезпечення руху транспорту у 2022 році облаштували понад 20 тимчасових обʼїздів. Наразі в області відбудували 6 мостів і встановили 3 металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Ще на 4 роботи тривають.

Як повідомлялося, Україна отримала майже 1 млрд доларів від Японії на відновлення та соцзахист.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті