На базі "Рамштайн" розпочалася п'ятнадцята зустріч контактної групи

15-те засідання Контактної групи з питань оборони України розпочалося на базі ВПС США "Рамштайн" у німецькій землі Райнланд-Пфальц. Про це повідомляє Укрінформ.

"Час працює проти Путіна", - заявив, відкриваючі зустріч міністр оборони США Ллойд Остін і пообіцяв, що партнери будуть стояти на боці України стільки, скільки треба.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі  перед початком "Рамштайну"  заявив Радіо Свобода, що "це буде чудова зустріч". 

Також на авіабазу прибув вже очільник Міноборони України Рустем Умєров та його американський колега Ллойд Остін. Це перша зустрічі для Рустема Умерова на посаді голови оборонного відомства України.

Як повідомлялося, генерал Міллі назвав кількість російської солдатні, яку необхідно вигнати з України для перемоги

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті