Генерал Міллі назвав кількість російської солдатні, яку необхідно вигнати з України для перемоги

На окупованій території України зараз перебуває близько 200 тисяч російських окупантів, і Силам оборони може знадобитися багато сил і часу, щоб повністю їх вигнати. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі, повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Hill.

За словами Міллі, повна перемога України над росією може зайняти багато часу. Адже для повної перемоги необхідно видворити всіх російських окупантів, а це є "високою планкою".

"В окупованій частині України понад 200 000 російських солдатів. Нинішній наступ ЗСУ, хоч і важливий, але має обмежені операційні та тактичні цілі. Навіть якщо вони будуть повністю досягнуті, то ЗСУ не виб'ють усіх росіян, що є більшою стратегічною метою, поставленою президентом Зеленським", - заявив Міллі.

На його думку, під час поточного контрнаступу не вийде повністю повернути контроль над усіма територіями. Але він не став робити прогнози з приводу того, скільки насправді є часу в українських захисників.

Міллі дійшов висновку, що конфлікт не закінчиться найближчим часом.

Нагадаємо, на початку вересня генерал Міллі заявив, що погода залишає Україні 30-45 днів для контрнаступу. 

 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті