На Авдіївському напрямку ворог перегруповується після значних втрат - Нацгвардія

Речник Нацгвардії України Руслан Музичук повідомив, що ворог активно здійснює спроби штурмів на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському напрямках. Про це він заявив у ефірі  "Еспресо".

"Ворог досить активно здійснює спроби штурмів на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському напрямках. Найбільша кількість боєзіткнень відбулась на Мар'їнському, Новопавлівському, Запорізькому напрямках, їх було понад 101. На Авдіївському та Мар'їнському напрямках ворог проводить перегрупування після тих втрат, яких він зазнав під час наступів на Авдіївку. Тут досить активно відновилося застосування ворогом авіації. На східних напрямках ворог завдав 97 ударів по позиціях наших військових", - зазначив Музичук.

Речник Нацгвардії України також додав, що на південних напрямках, де підрозділи Нацгвардії виконують завдання, ворог активно використовує FPV-дрони. Ворог завдав 119 ударів по позиціях українських захисників. Гвардійці утримують свої позиції.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що ЗСУ на Донеччині відновили кілька позицій. 

Також повідомлялося, що на Авдіївському напрямку окупанти пробують наступати малими штурмовими групами.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті