МЗС Німеччини озвучило позицію щодо "придністровської частини Молдови"

Німеччина підтримує територіальну цілісність Молдови. З такою заявою у зв'язку із загостренням ситуації навколо невизнаної "Придністровської молдовської республіки" виступила представниця МЗС ФРН, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

За словами представниці МЗС, Берлін бачить "врегулювання конфлікту на підставі територіальної цілісності та суверенітету Молдови".

МЗС Німеччини також закликало росію вивести свої війська з "придністровської частини Молдови", оскільки, зберігаючи їх там, РФ порушує резолюцію ООН 2018 року.

Раніше в "ПМР" ухвалили резолюцію зі зверненням по "допомогу" до РФ. У ній ідеться про нібито "посилення тиску" на невизнану республіку з боку Молдови.

У ГУР Міноборони України прокоментували звернення "Придністров'я" до РФ: це не те, на що розраховували в Кремлі.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті