МЗС Китаю відреагувало на візит прем'єра Японії в Україну

Офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь відреагував на повідомлення про візит прем'єр-міністра Японії Фуміо Кісіди в Україну, заявивши, що сподівається на "розрядку ситуації" і стимулювання переговорів із РФ. Про це він сказав на брифінгу, - передають росЗМІ.

"Ми сподіваємося, що Японія зробить більше для розрядки ситуації, а не навпаки", - сказав дипломат.

Також Ван Веньбінь висловив сподівання, що міжнародне співтовариство твердо дотримуватиметься правильного напряму зі стимулювання переговорів між росією та Україною.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда прибув сьогодні до Києва.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті