МЗС Китаю прокоментувало наміри путіна розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусі

У Міністерстві зовнішніх справ Китаю прокоментували намір росії розмістити тактичну ядерну зброю на території Білорусі. Пекін не схвалює таке рішення. Про це на пресконференції 27 березня сказала речниця відомства Мао Нін, - пише "Еспресо".

"П'ятого січня минулого року лідери держав, які мають ядерну зброю, виступили зі спільною заявою, в якій говорилося, що неможливо виграти або вести ядерну війну. У заяві наголошувалося, що слід уникати воєн між державами, які мають ядерну зброю, і знижувати стратегічні ризики", - заявила представниця МЗС Китаю.

Також Китай укотре закликав до перемовин для "врегулювання української кризи".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський заявив, що представники китайської влади не зв'язувалися із ним щодо обговорення мирної ініціативи.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті