Міністр закордонних справ Британії про путіна: низка його стратегічних помилок повинна припинитися

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі заявив, що низка стратегічних помилок президента росії володимира путіна має припинитися і що будь-яке застосування ядерної зброї призведе до наслідків. Про це пише Reuters, - повідомляє "Європейська правда".

Відповідаючи на запитання, як Британія відповість на застосування росією тактичної ядерної зброї, Клеверлі сказав, що він не може вдаватися в подробиці, але відповідь буде.

"Неминуче, що застосування ядерної зброї будь-якою країною в будь-якій точці світу не залишиться без відповіді. Я не збираюся обговорювати характер або межу", - сказав він.

Клеверлі сказав, що стратегічні помилки путіна завдали шкоди росії і зробили її дедалі більш ізольованою в глобальному масштабі.

"Ми повинні чітко дати зрозуміти, що низка його стратегічних помилок повинна припинитися. Ми продовжуватимемо підтримувати українців у захисті їхньої батьківщини і відстоювати міжнародні правила і норми", - сказав він.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті