Міноборони РФ визнало, що російські війська втекли з Харківської області (МАПА)

Міністерство оборони РФ у щоденних зведеннях показало на карті свій відступ із Харківської області.

Так, під час щоденного брифінгу представник Міноборони РФ Ігор Конашенков показав мапу Харківської області, якій видно, що РФ контролює лише невелику частину області за річкою Оскіл (позначено помаранчевим кольором).

Згідно з картою, РФ вивела війська також з північної частини Харківської області, включаючи Вовчанськ, про що Генштаб ЗСУ поки не повідомляв.

Як повідомлялося раніше, українські воїни з початку вересня звільнили вже 3000 квадратних кілометрів нашої землі у Харківській області та перебувають за 50 кілометрів від кордону з росією.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті