МЗС Британії перевірить інформацію про смерть свого громадянина у полоні "ДНР"

Міністерство закордонних справ Великобританії перевірить інформацію щодо смерті волонтера Пола Урі у полоні бойовиків "ДНР". Про це повідомляє Sky News.

Представник уряду Британії заявив, що МЗС "терміново перевіряє" ці повідомлення. Водночас дочки Урі заявили, що готувалися до гіршого після того, як дізналися про попадання батька в полон.

Пол Урі, який займався волонтерською діяльністю та допомагав постраждалим від війни, потрапив у полон 25 квітня у Запорізькій області. Бойовики так званої "ДНР" звинуватили його у найманстві.

У результаті так званий "омбудсмен" Дар'я Морозова заявила, що чоловік страждав на діабет, а також на проблеми з диханням, нирками і серцево-судинною системою. У результаті 10 липня, попри надану медичну допомогу, він помер.

Сепаратисти повідомили про смерть Пола Урі за п'ять днів після нібито дня смерті британця.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті