МЗС Британії перевірить інформацію про смерть свого громадянина у полоні "ДНР"

Міністерство закордонних справ Великобританії перевірить інформацію щодо смерті волонтера Пола Урі у полоні бойовиків "ДНР". Про це повідомляє Sky News.

Представник уряду Британії заявив, що МЗС "терміново перевіряє" ці повідомлення. Водночас дочки Урі заявили, що готувалися до гіршого після того, як дізналися про попадання батька в полон.

Пол Урі, який займався волонтерською діяльністю та допомагав постраждалим від війни, потрапив у полон 25 квітня у Запорізькій області. Бойовики так званої "ДНР" звинуватили його у найманстві.

У результаті так званий "омбудсмен" Дар'я Морозова заявила, що чоловік страждав на діабет, а також на проблеми з диханням, нирками і серцево-судинною системою. У результаті 10 липня, попри надану медичну допомогу, він помер.

Сепаратисти повідомили про смерть Пола Урі за п'ять днів після нібито дня смерті британця.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті