МЗС Британії перевірить інформацію про смерть свого громадянина у полоні "ДНР"

Міністерство закордонних справ Великобританії перевірить інформацію щодо смерті волонтера Пола Урі у полоні бойовиків "ДНР". Про це повідомляє Sky News.

Представник уряду Британії заявив, що МЗС "терміново перевіряє" ці повідомлення. Водночас дочки Урі заявили, що готувалися до гіршого після того, як дізналися про попадання батька в полон.

Пол Урі, який займався волонтерською діяльністю та допомагав постраждалим від війни, потрапив у полон 25 квітня у Запорізькій області. Бойовики так званої "ДНР" звинуватили його у найманстві.

У результаті так званий "омбудсмен" Дар'я Морозова заявила, що чоловік страждав на діабет, а також на проблеми з диханням, нирками і серцево-судинною системою. У результаті 10 липня, попри надану медичну допомогу, він помер.

Сепаратисти повідомили про смерть Пола Урі за п'ять днів після нібито дня смерті британця.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті