"Ми зробили Україну відомою світу нацією і "демілітаризували" її найкращим озброєнням" - Пригожин про провали цілей "СВО"

Розпочата Росією "СВО" зробила Україну найвідомішою країною у світі, а український народ - нацією. Про це власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив в інтерв'ю російському пропагандисту Костянтину Долгову.   

"Спецоперація робилася заради... денацифікації. Українці були просто колишньою республікою СРСР. Ми (розв'язавши проти суверенної країни агресію - "ОстроВ") зробили Україну нацією, яка відома всім у всьому світі. Це як, я не знаю, як греки за часів процвітання Греції, або римляни. Ми легітимізували Україну. Україна стала країною, яку знають абсолютно скрізь", - визнав він провал задумів "денацифікації".

"Тепер, що стосується демілітаризації. Якщо у них на початок спецоперації було умовних 500 танків, тепер у них 5000 танків. Якщо у них воювати вміло 20 тисяч осіб, то тепер вміють воювати 400 тисяч осіб. Як же ми її демілітаризували? Виходить, ми навпаки, хрін знає як мілітаризували", - продовжив власник ПВК.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті