"Ми зробили Україну відомою світу нацією і "демілітаризували" її найкращим озброєнням" - Пригожин про провали цілей "СВО"

Розпочата Росією "СВО" зробила Україну найвідомішою країною у світі, а український народ - нацією. Про це власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив в інтерв'ю російському пропагандисту Костянтину Долгову.   

"Спецоперація робилася заради... денацифікації. Українці були просто колишньою республікою СРСР. Ми (розв'язавши проти суверенної країни агресію - "ОстроВ") зробили Україну нацією, яка відома всім у всьому світі. Це як, я не знаю, як греки за часів процвітання Греції, або римляни. Ми легітимізували Україну. Україна стала країною, яку знають абсолютно скрізь", - визнав він провал задумів "денацифікації".

"Тепер, що стосується демілітаризації. Якщо у них на початок спецоперації було умовних 500 танків, тепер у них 5000 танків. Якщо у них воювати вміло 20 тисяч осіб, то тепер вміють воювати 400 тисяч осіб. Як же ми її демілітаризували? Виходить, ми навпаки, хрін знає як мілітаризували", - продовжив власник ПВК.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті