«Ми опинилися в дещо несподіваному становищі» - Фінляндія про намір Росії розширити свої територіальні води в Балтійському морі 

Фінська влада визнала, що рішення Росії в односторонньому порядку «уточнити» лінію державного кордону на Балтиці на користь розширення своїх територіальних вод є для неї несподіваним. Про це, зокрема, заявив голова парламентського комітету у закордонних справах Кіммо Кільюнен, - пишуть фінські ЗМІ. 

«Дивно, що це відбувається на повідомній основі. Зазвичай такі речі обговорюються і узгоджуються. Тепер ми опинилися в дещо несподіваному становищі", - визнав він.

Глава МЗС Фінляндії Еліна Валтонен, коментуючи повідомлення про намір Росії змінити свої морські кордони в Балтійському морі, заявив, що Москва повинна дотримуватися конвенції ООН з морського права.

 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті