«Ми опинилися в дещо несподіваному становищі» - Фінляндія про намір Росії розширити свої територіальні води в Балтійському морі 

Фінська влада визнала, що рішення Росії в односторонньому порядку «уточнити» лінію державного кордону на Балтиці на користь розширення своїх територіальних вод є для неї несподіваним. Про це, зокрема, заявив голова парламентського комітету у закордонних справах Кіммо Кільюнен, - пишуть фінські ЗМІ. 

«Дивно, що це відбувається на повідомній основі. Зазвичай такі речі обговорюються і узгоджуються. Тепер ми опинилися в дещо несподіваному становищі", - визнав він.

Глава МЗС Фінляндії Еліна Валтонен, коментуючи повідомлення про намір Росії змінити свої морські кордони в Балтійському морі, заявив, що Москва повинна дотримуватися конвенції ООН з морського права.

 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті