Ми не можемо увійти в село - губернатор Білгородської області Гладков підтвердив втрату контролю над Новою Таволжанкою

Російська влада втратила контроль над селом Нова Таволжанка в Білгородській області. Про це 5 червня заявив губернатор області В'ячеслав Гладков.

"Сьогодні ми поки туди увійти не можемо, розуміючи, що приблизно 100 осіб там перебувало, відповідно до доповіді глави округу", - заявив російський чиновник.

При цьому Гладков стверджує, що зробити цього не можна через "обстріли двох днів". При цьому найімовірніше росіяни не можуть увійти в село, оскільки його повністю контролюють російські повстанці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в РДК і легіоні "Свобода Росії" заявили про повний контроль над Новою Таволжанкою.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті