До штурмових бригад «Гвардії наступу» вже подано майже 9 тисяч заявок - МВС

До штурмових бригад «Гвардії наступу» вже подано майже 9 тисяч заявок. Про це Міністерство внутрішніх справ України повідомляє у Фейсбуці.

«Найактивніше добровольці користуються сайтом, через який за кілька днів кампанії вже отримано майже 7900 анкет. Безпосередньо до поліцейської бригади «Лють» добровольці відправили понад 2000 заявок. До штурмових бригад Національної гвардії, яких представлено найбільше, подано понад 4500 заявок, долучитися до бригади прикордонників «Сталевий кордон», станом на зараз, є понад 1200 бажаючих», - йдеться в повідомленні.

Спілкування з добровольцями та запис до нових підрозділів МВС відбувається й у звичних для громадян Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території країни. Через ЦНАПи всього надійшло понад 5000 звернень, а подано заявок добровольців - понад 1000.

У МВС нагадали, що доброволець, який хоче приєднатися до «Гвардії наступу», може подати відповідну анкету на сайті, де представлені всі бригади, які комплектуються.

Також там представлений список ЦНАПів, або інший варіант - є телефон «гарячої лінії», на якій можна проконсультуватися та отримати інформацію, куди прийти.

Як повідомлялося, штурмові бригади «Гвардії наступу», набір до яких Міністерством внутрішніх справ був оголошений 2 лютого, мають стати у стрій вже 1 квітня.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті