МВФ схвалив рекордний кредит Україні на 15,6 млрд доларів

За інформацією агентства Reuters з посиланням на джерела, рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила чотирирічну кредитну програму EFF для України на 15,6 млрд. доларів. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що кредит стане найбільшим для України з моменту повномасштабного вторгнення росії та першим великим пакетом фінансової допомоги країні, яка перебуває у стані війни.

Програма розрахована на два етапи. На першому гроші підуть на задоволення невідкладних потреб країни та утримання стабільності. Другий етап – фінансова підтримка структурних реформ та євроінтеграції.

Як повідомлялося, Україна залучить ще понад 2,66 млрд доларів гранту від партнерів.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті