МВФ схвалив рекордний кредит Україні на 15,6 млрд доларів

За інформацією агентства Reuters з посиланням на джерела, рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила чотирирічну кредитну програму EFF для України на 15,6 млрд. доларів. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що кредит стане найбільшим для України з моменту повномасштабного вторгнення росії та першим великим пакетом фінансової допомоги країні, яка перебуває у стані війни.

Програма розрахована на два етапи. На першому гроші підуть на задоволення невідкладних потреб країни та утримання стабільності. Другий етап – фінансова підтримка структурних реформ та євроінтеграції.

Як повідомлялося, Україна залучить ще понад 2,66 млрд доларів гранту від партнерів.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті