МВФ передав Україні $1,3 млрд екстреного фінансування

Україна отримала від Міжнародного валютного фонду додаткове екстрене фінансування у розмірі 1,3 мільярда доларів. Про це 13 жовтня у Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Кошти будуть спрямовані на фінансування першочергових потреб: посилення обороноздатності, виплату пенсій, соціальні програми та підтримку економіки", - заявив чиновник.

Загалом з початку повномасштабної війни МВФ передав Україні вже 2,7 мільярда доларів. Крім того, Україна розраховує на нову спеціальну програму наступного року.

"Також найближчим часом ми з Фондом приступимо до підготовки над новою спеціальною програмою, яка запрацює наступного року", - повідомив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євросоюз виділятиме Україні 1,5 млрд євро щомісяця у 2023 році.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті