МВФ передав Україні $1,3 млрд екстреного фінансування

Україна отримала від Міжнародного валютного фонду додаткове екстрене фінансування у розмірі 1,3 мільярда доларів. Про це 13 жовтня у Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Кошти будуть спрямовані на фінансування першочергових потреб: посилення обороноздатності, виплату пенсій, соціальні програми та підтримку економіки", - заявив чиновник.

Загалом з початку повномасштабної війни МВФ передав Україні вже 2,7 мільярда доларів. Крім того, Україна розраховує на нову спеціальну програму наступного року.

"Також найближчим часом ми з Фондом приступимо до підготовки над новою спеціальною програмою, яка запрацює наступного року", - повідомив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євросоюз виділятиме Україні 1,5 млрд євро щомісяця у 2023 році.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті