МОЗ спільно з "Укрпоштою" має намір запустити сервіс доставки ліків

Міністерство охорони здоров'я спільно з "Укрпоштою" планує запустити сервіс замовлення і доставки лікарських засобів. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі загальнонаціонального телемарафону 12 лютого.

"Нещодавно "Укрпошта" отримала ліцензії від Держлікслужби як на оптову торгівлю лікарськими засобами, так і на продаж ліків як поштовий оператор. У найближчому майбутньому ми запустимо проєкт, який, на нашу думку, значно спростить доступ до ліків", - сказав Ляшко.

Він уточнив, що ліки можна буде замовити через Інтернет або телефоном, і "ліки прибудуть або до найближчої точки "Укрпошти", або поштовий оператор привезе їх за місцем проживання".

"Таким чином, ми вирішимо проблему забезпечення доступності ліків по всій країні", - сказав міністр.

Ляшко нагадав, що із січня 2024 року МОЗ уже реалізує проєкт мобільних аптек, який дає змогу забезпечити ліками, зокрема жителів прифронтових територій. Перша мобільна аптека почала працювати в Харківській області, маршрут мобільної аптеки включав 80 населених пунктів. На початку лютого мобільні аптеки почали роботу в Черкаській області, де вони працюють за шістьма маршрутами і забезпечують ліками 36 населених пунктів.

Ляшко повідомив, що мобільні аптеки мають працювати в усіх областях. Зокрема, найближчим часом проєкт "мобільні аптеки" буде розширено на Черкащині, де до нього долучається ще одна аптечна мережа, а розпочне роботу в Рівненській та Сумській областях.

Нагадаємо, у МОЗ повідомили, що 89% українських сіл не мають стаціонарних аптечних пунктів

Як повідомлялося, в Україні почали запускати пересувні аптеки для сіл і прифронтових територій. 

Також повідомлялося, що на Донеччині розпочне роботу проєкт "Укрпошта-Ліки". 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті