На Донеччині розпочне роботу проєкт "Укрпошта-Ліки" - очільник ОВА

Найближчим часом на Донеччині розпочне роботу проєкт "Укрпошта-Ліки", який дозволить мешканцям прифронтових та деокупованих громад купувати практично всі лікарські засоби, як безрецептурні, так і рецептурні. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА  Вадим Філашкін. 

За його словами, в результаті запровадження мобільних аптек АТ "Укрпошта" вдасться таким чином розв’язати проблему доступності ліків  у прифронтових громадах. Вони зможуть функціонувати у сільській місцевості, де відсутні стаціонарні аптечні пункти. Також такі аптеки працюватимуть, зокрема, на прифронтових територіях, де наразі суттєво зруйнована медична й аптечна інфраструктура. 

"На сьогоднішній день триває процедура отримання АТ "Укрпошта" ліцензії на реалізацію медичних препаратів. Після отримання ліцензії та запуску ліцензованих складів, мешканці області зможуть замовити доставку ліків до будь-якого населеного пункту.

У мобільних та стаціонарних пунктах АТ "Укрпошта2 діятимуть аналогічні правила відпуску лікарських засобів, як і в звичайних аптеках", - повідомив очільник Донецької ОВА.

Як повідомлялося, процес використання електронних рецептів став більш зручним: перший електронний рецепт відтепер можна отримати без візиту до лікаря.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті