Москва залишилася без БТІ. Проукраїнські хакери знищили його сайт, а всю інформацію викрали і передали ЗСУ

Проукраїнські хакери зламали сайт Московського міського бюро технічної інвентаризації (МосміськБТІ). Вони стверджують, що інфраструктуру знищено, а дані передано ЗСУ, - повідомляє "Настоящее время" з посиланням на "Важные истории".

МосміськБТІ - державна бюджетна організація, вона фіксує інформацію про нерухомість і будівлі міста та проводить їхній технічний облік. У БТІ зберігаються межові та поверхові плани будівель, технічні паспорти, відомості про знос, інформація про комунікації та інші документи.

"Інформацію про держслужбовців, політиків, військових і представників спецслужб, які підтримують війну з Україною, передано силам оборони України", - йдеться в заглушці на сайті.

Станом на восьму ранку 7 серпня наслідки атаки не усунуто.

Акцію провело угруповання "ѕudo rm -RF", причетне до атаки на Rutube у травні 2022 року. Тоді відеосервіс не працював дві доби; учасники також стверджували, що весь вихідний код проєкту знищено.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті