Москва залишилася без БТІ. Проукраїнські хакери знищили його сайт, а всю інформацію викрали і передали ЗСУ

Проукраїнські хакери зламали сайт Московського міського бюро технічної інвентаризації (МосміськБТІ). Вони стверджують, що інфраструктуру знищено, а дані передано ЗСУ, - повідомляє "Настоящее время" з посиланням на "Важные истории".

МосміськБТІ - державна бюджетна організація, вона фіксує інформацію про нерухомість і будівлі міста та проводить їхній технічний облік. У БТІ зберігаються межові та поверхові плани будівель, технічні паспорти, відомості про знос, інформація про комунікації та інші документи.

"Інформацію про держслужбовців, політиків, військових і представників спецслужб, які підтримують війну з Україною, передано силам оборони України", - йдеться в заглушці на сайті.

Станом на восьму ранку 7 серпня наслідки атаки не усунуто.

Акцію провело угруповання "ѕudo rm -RF", причетне до атаки на Rutube у травні 2022 року. Тоді відеосервіс не працював дві доби; учасники також стверджували, що весь вихідний код проєкту знищено.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті