Молитовник для воїнів ЗСУ - мусульман презентували капеланська служба ГУР Міноборони спільно з Асоціацією мусульман України

Капеланська служба Головного управління розвідки (ГУР) МОУ спільно з Асоціацією мусульман України презентували молитовник для воїнів-мусульман у стінах Асоціації мусульман України 26 серпня. Про це повідомили в Телеграм-каналі ГУР. 

"Служба військового капеланства Головного управління розвідки Міністерства оборони України спільно з Асоціацією мусульман України презентували молитовник, створений для користування воїнів-мусульман, які боронять нашу державу. Молитовник презентували у стінах Асоціації мусульман України", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що з цієї нагоди один з упорядників видання, керівник Служби військового капеланства Костянтин Холодов вручив подяку від ГУР МОУ муфтію Айдеру Рустемову, під патронатом якого видано молитовник. Слова подяки представники ГУР МОУ висловили на адресу очільника Асоціації мусульман України, шейха Сулеймана Хайруллаєва, який також активно допомагав появі видання на світ. 

Шейх Сулейман у свою чергу відзначив важливість такого молитовника, адже у лавах українського війська сьогодні перебуває багато воїнів-мусульман, зокрема кримських татар. 

"Молитва до Бога є невід'ємною частиною духовного життя військовослужбовця, який боронить свою землю від ворога. Дух воїна - єдиний потенціал, який неможливо розвідати, чи обрахувати, але саме він  здатен перемагати. Дух українського воїна - це наш скарб, яким сьогодні захоплюється увесь світ", - цитуються в повідомленні слова Костянтина Холодова.

Раніше повідомлялось, що РФ проігнорувала список на обмін полонених мусульман і католиків, який пропонувала Україна.

Статті

Луганськ
07.12.2024
13:43

"Мені пенсію Зеленський платить. Точніше  Америка". Луганський щоденник

Жити чесно можна, але тяжко. Особливо, коли поряд з тобою пенсіонери витрачають так легко і не рахуючи.
Країна
06.12.2024
10:46

Повернення на окуповані території: справжні історії та мотиви

"Повернення громадян України на окуповані території не входить у плани окупантів, їм не потрібні там люди, які мають історичну пам’ять (тобто можуть порівнювати, як там було при Україні)"
Країна
04.12.2024
23:55

“Керування відходами починають не з сортування”. Про одну з реформ на шляху до ЄС, про яку ніхто не говорить

Частка переробки відходів в Україні – близько 10 відсотків, решта йде на сміттєві полігони, переважна більшість з них – нелегальні. В країнах Європейського Союзу – приблизно навпаки: близько 90 відходів переробляються, тільки невелику частку з них...
Всі статті