Росія проігнорувала список на обмін полонених мусульман і католиків, який пропонувала Україна

Український уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про пропозицію провести обмін полоненими з росією, який остання залишила без відповіді. Про це він пише у своєму ТГК 9 квітня.

"Завтра мусульмани світу відзначатимуть закінчення посту – Ораза-Байрам. До того ж 31 березня католики відзначали Великдень. З цієї нагоди Україна стала ініціатором здійснення обміну військовополоненими, котрі сповідують іслам та є католиками. Пропонована формула обміну – 1 до 4, в який кількість повернутих полонених Росії перевищувала б кількість повернутих української сторони. У списку, який запропонувала Україна до обміну російській стороні – 1 католик і 146 мусульман. Однак запропоновані списки РФ проігнорувала", - пише Лубінець.

За його словами, також Україна підправила РФ пропозицію про обмін "всіх на всіх".

"Як бачимо, навіть послання Папи Римського не додало мотивації росіянам здійснити обмін ні за формулою «всіх на всіх», ні за інших умов. Попри таку нерозумну поведінку російської сторони, Україна висловлює свою готовність до здійснення обміну за формулою «всіх на всіх» з нагоди відзначення православного Великодня. Тож таку пропозицію й відправили російській стороні. Я також до неї долучаюся і зі свого боку додатково звернуся до уповноваженої з прав людини у РФ Т. Москалькової", - повідомив омбудсмен.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті