Молоді люди з Криму почали масово отримувати українські паспорти

Молоді люди з території тимчасово окупованого Криму прибувають на підконтрольну Україні територію для отримання українського паспорта. Про це повідомляє Мінреінтеграції з посилання на Міграційну службу у Телеграм 22 вересня.

"Уродженці Автономної Республіки Крим віку 19-25 років прибувають на материкову Україну, щоб оформити свій перший паспорт громадянина України. Вони в’їжджають на територію України, маючи на руках лише свідоцтво про народження або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, оформлений до 2014 року".

За інформацією Мінреінтеграції, щоб потрапити на територію, підконтрольну Уряду України, кримчани долають складний шлях, бо їм потрібно перетнути багато кордонів, зокрема і країни-агресора.

У міністерстві додали, що більшість із них після оформлення документа планують вступити до українських вищих навчальних закладів.

Як повідомлялось раніше, школярам окупованої Донеччини роздали зошити з портретом терориста "Гіві".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті