Молодь-ВПО з Кремінної познайомила приймаючу Рівненську громаду з історією й природними багатствами своєї малої Батьківщини

Активна молодь - переселенці з Кремінної Луганської області познайомили мешканців Рівного з історією й традиціями Кремінщини під час заходу "Кремінна: екоарт", який відбувся у Рівненській обласній бібліотеці для молоді в Молодіжному просторі НОТА наприкінці липня. Про це повідомила Кремінська міська військова адміністрація у facebook 31 липня.

"Учасники ініціативи ознайомилися з історією, традиціями та природними багатствами нашої рідної Кремінної, а потім розписували еко-шопери, натхненні красою Луганщини та Кремінщини", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що це був другий етап проєкту "Лідери - лідерам. Молодь Луганщини - Україні", що впроваджує ГО "Центр стійкого місцевого розвитку "Синергія".

"Основою метою зустрічі було налагодження комунікації між молоддю з Кремінської та приймаючої громад. Вважаємо, що початок для майбутніх спільних проєктів покладено", - цитуються в повідомленні слова одного з представників Кремінської молодіжної ради Івана Потапова.

Раніше повідомлялось, що молодіжний форум MEET-UP за участі міжнародних партнерів і представників влади відбувся в Запоріжжі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті