МОК офіційно запросив на Олімпіаду в Парижі 203 країни – без росії й Білорусі

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) офіційно запросив на Олімпіаду в Парижі 203 країни, виключивши зі списку росію і Білорусь. Про це повідомляється на сайті МОК 26 липня.

"За рівно один рік до церемонії відкриття Олімпійських ігор 2024 року в Парижі Міжнародний олімпійський комітет (МОК) сьогодні офіційно запросив національні олімпійські комітети (НОК) та їхніх найкращих спортсменів узяти участь в Іграх XXXIII Олімпіади, що триватимуть із 26 липня до 11 серпня 2024 року", – йдеться в повідомленні МОК.

У переліку країн, які отримали запрошення, відсутні росія, Білорусь і Гватемала.

"Незважаючи на відсутність запрошення, спортсмени з Білорусі та росії зберігають можливість взяти участь в Іграх", – пише "Радіо Свобода" 26 липня.

Зазначається, що раніше МОК оголосив, що ухвалюватиме рішення щодо участі окремих, нейтральних спортсменів із російським або білоруським паспортом, "відповідно до рекомендацій для міжнародних федерацій і організаторів міжнародних спортивних заходів".

Раніше повідомлялось, що стрибун у воду з Луганщини Олексій Середа виборов дві ліцензії на Олімпіаду.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті