Міжрегіональний центр ДСНС отримав перший мобільний клас з розмінування

Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій отримали перший мобільний комплекс для розмінування. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Автомобіль Mercedes-Benz SPRINTER було передано представниками Благодійної організації «Благодійний фонд Банку Львів» до Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України. Це перший мобільний клас з мінної безпеки.

"Пересувний мобільний клас з мінної безпеки укомплектований мультимедійним обладнанням, фото-відео апаратурою, ноутбуком та електрогенератором. Він буде залучатися фахівцями відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності для проведення інформування населення з мінної безпеки у віддалених територіальних громадах на деокупованих територіях України", - розповіли у ДСНС.

Як повідомлялося раніше, на Херсонщині мирний житель підірвався на російській міні.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті