Міжрегіональний центр ДСНС отримав перший мобільний клас з розмінування

Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій отримали перший мобільний комплекс для розмінування. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Автомобіль Mercedes-Benz SPRINTER було передано представниками Благодійної організації «Благодійний фонд Банку Львів» до Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України. Це перший мобільний клас з мінної безпеки.

"Пересувний мобільний клас з мінної безпеки укомплектований мультимедійним обладнанням, фото-відео апаратурою, ноутбуком та електрогенератором. Він буде залучатися фахівцями відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності для проведення інформування населення з мінної безпеки у віддалених територіальних громадах на деокупованих територіях України", - розповіли у ДСНС.

Як повідомлялося раніше, на Херсонщині мирний житель підірвався на російській міні.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті