Міжнародний Комітет Червоного Хреста нарахував 23 тисячі осіб зниклих безвісти через агресію Росії проти України

Міжнародний Комітет Червоного Хреста вважає, що в Україні через російську агресію 23 тисячі людей зникли безвісти. Про це йдеться в повідомленні на сайті організації.

Це громадяни України, чиї родичі втратили з ними зв'язок або через те, що ці люди потрапили в полон або були вбиті, або через те, що їм довелося покинути місця, де вони жили. 

До кінця січня 2024 року МКЧХ допоміг 8000 сімей дізнатися про долю або місцезнаходження їхніх зниклих безвісти близьких. Загалом за останні два роки в організацію надійшло понад 115 000 телефонних дзвінків, онлайн-запитів, листів та особистих звернень від мешканців Росії та України, які розшукують своїх зниклих безвісти близьких.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті