Місцева влада показала наслідки російської атаки "шахедами" Добропілля на Донеччині

Росіяни обстріляли Добропілля шахедами, внаслідок чого є постраждалі і руйнування. Про це повідомляє Добропільська МВА 21 лютого.

"Сьогодні вночі (орієнтовний час - 00:33) відбувся ворожий обстріл міста Добропілля двома безпілотними літальними апаратами типу «Shahed». Внаслідок обстрілу пошкоджено два цивільних гуртожитки, в яких мешкали переважно ВПО, тимчасово евакуйовані з прифронтових міст, соціально незахищені верстви населення. Це ще раз підтверджує, що росія б’є по цивільним об’єктам, намагаючись нас залякати.Також в результаті вибухової хвилі на сьогодні встановлено пошкодження 8 багатоквартирних будинків – це вікна, двері, покрівля, п’ять автівок, АЗС. Вночі відразу всіх мешканців гуртожитків було евакуйовано в більш безпечні місця", - йдеться у дописі.

Внаслідок влучання засобів ураження по житловому сектору постраждало  дві цивільні особи - жінки 37 та 63 років. Молодшій жінці було надано медичну допомогу на місці, подальше лікування вона буде проходити амбулаторно, старшу – госпіталізовано до лікарні.                                                                           

"Комісія з обстеження об’єктів пошкоджених внаслідок збройної агресії рф працює в постійному режимі. Вдячні комунальним службам, ДСНС, правоохоронцям та всім причетним, хто оперативно долучився до ліквідації надзвичайної події. Слова подяки нашим благодійникам - ACTED, ГО «Проліска», БФ «Янголи спасіння», які вже відгукнулись надати гуманітарну допомогу. Ми продовжуємо співпрацювати над залученням інших донорських організацій", - зазначають у МВА.

Мешканцям громади нагадали, що на території Донецької області триває евакуація населення до більш безпечних регіонів нашої країни. Наразі вона здійснюється до Житомирської області.

Всім хто прийняв рішення евакуюватися необхідно звернутись за номером 050-855-11-33. 

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті