Мінцифри запустило платформу "Дія.Освіта", яка допоможе українцям здобути нову професію

Міністерство цифрової трансформації запустило нову платформу ігрового навчання "Дія.Освіта". Про це повідомляється у застосунку "Дія".

"Втратили роботу і шукаєте нові можливості? Або мрієте змінити професію? З Дія.Освіта – це просто! Навчайтеся на оновленій платформі онлайн в будь-який час і в будь-якому місці – безоплатно і цікаво", - йдеться в повідомленні.

"Дія.Освіта" - це сотні освітніх серіалів про найпопулярніші професії, навчальні подкасти, вебінари та гайди, де про деталі та лайфхаки у роботі розкажуть експерти та лідери думок.

Повний цикл навчання на платформі – це:

  • тест на профорієнтацію, який визначить сильні сторони та порадить ідеальну професію саме для вас
  • освітні серіали про роботу бариста, QА-тестувальника, майстра з нігтьового сервісу, флориста, дизайнера інтер'єрів, таргетолога, барбера, плиточника та ще десятків крутих професій
  • онлайн-симулятори – спробуйте себе в обраній професії та перевірте знання
  • сертифікат після успішного завершення навчання
  • вакансії у вашому регіоні.

На платформі можна кастомізувати навчання і створити персональний освітній серіал. Оберіть категорії, що вас цікавлять – від штучного інтелекту до створення контенту – і система складе ваш унікальний навчальний план.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті