Мінцифри обіцяє контракт на мільйон доларів автору найкращого "мисливця" на іранські дрони-камікадзе

Мінцифри оголосило про початок конкурсу Drone Hackathon Anti-Shahеd, щоб представити ефективні рішення для захисту від іранських безпілотників. Переможцю обіцяють контракт на 1 млн доларів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі 14 червня.

"$1 млн за найкращого "мисливця" на ворожі БПЛА. Реєструйтеся на Drone Hackathon "Anti-Shahеd", щоб представити ефективні рішення для захисту від іранських безпілотників,  – написав Федоров. – 24–25 червня об’єднаємо розробників, інженерів, кіберспеціалістів, які створять системи і технології для виявлення та знищення ворожих дронів. А всі спільні напрацювання – запітчать представникам Сил оборони".

Зазначається, що якщо представлений продукт доведе ефективність, військові підтвердять, що він потрібен просто зараз, його розробник отримає контракт в $1 млн на розробку або масштабування проєкту.

Раніше повідомлялось, що в суперкубку FPV від Армії дронів взяли участь 14 українських виробників БПЛА, українські військові вибрали серед них трьох найпотужніших.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті