Міноборони: військові не отримали гуманітарну допомогу на понад 170 млн грн, яка пройшла через митний контроль

Міноборони України та Держмитслужба за результатами спільних внутрішніх аудитів встановили, що військові не отримали гуманітарну допомогу на понад 170 млн грн. Про це пише Міноборони на своєму сайті 26 серпня.

"За результатами спільних внутрішніх аудитів з березня по липень 2024 року Міністерство оборони України у співпраці з Державною митною службою України виявили потенційні ризики незаконного використання гуманітарної допомоги на суму 171,78 млн грн", - сказано в повідомленні.

Зокрема, за даними Держмитслужби, для потреб Збройних сил України через митний контроль пройшли: 424 одиниці транспортних засобів; 476,23 тонн товарів різних найменувань без зазначення вартості; 6,2 тонни продуктів харчування та пластикових гранул.

"Однак у відомстві не змогли підтвердити факт отримання цієї номенклатури військовими підрозділами. Міноборони направило відповідні повідомлення до правоохоронних органів для оцінки правомірності дій окремих посадових осіб за ознаками незаконного збагачення, привласнення майна та зловживання службовим становищем. За даними фактами триває розслідування", - пише відомство.

Раніше повідомлялось, що на Київщині бухгалтера постачальника Міноборони викрили з 4,7 млн євро "чорної" готівки, яку вона перевозила у багажнику.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті