Міноборони РФ вигадала підготовку вторгнення ЗСУ у Придністров'я – Молдова вже спростувала

Міністерство оборони росії звинуватило Україну у підготовці "провокації" на території так званого Придністров'я. Про це 23 лютого повідомляє прес-служба МО РФ.

"Найближчим часом київський режим готує збройну провокацію проти Придністровської Молдавської Республіки, яка буде здійснена підрозділами збройних сил України, у тому числі із залученням націоналістичного формування "Азов"", - йдеться у повідомленні.

Згідно з "планом вторгнення", українські військові інсценують атаку російських військ з території невизнаної держави. Для цього наші військові нібито переодягнуться у форму російських військових.

При цьому, якщо українська сторона не зробила жодних офіційних коментарів, у Молдові виступили зі спростуванням російської брехні.

"Державна влада не підтверджує інформацію, поширену сьогодні вранці міністерством оборони Росії. Закликаємо до спокою та отримання інформації з офіційних та перевірених джерел Республіки Молдова", - повідомили представники уряду Молдови.

Там зазначили, що молдавські відомства співпрацюють із закордонними партнерами, і у разі загрози для країни обіцяють проінформувати суспільство про це.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президентка Молдови Санду підписала закон про покарання за сепаратизм.

Статті

Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Світ
06.06.2023
13:42

«Бєлгородська область стала новим Донбасом». Російські ЗМІ про Україну

«Можливо, це пов'язано з тим, що ситуацію в ДНР курирують одні федеральні структури, за судову систему відповідають інші, а Держдума і Рада Федерації перебувають у взаємодії з третіми. І, судячи з усього, всім цим кураторам разом було ніяк не...
Всі статті