Міноборони РФ вигадала підготовку вторгнення ЗСУ у Придністров'я – Молдова вже спростувала

Міністерство оборони росії звинуватило Україну у підготовці "провокації" на території так званого Придністров'я. Про це 23 лютого повідомляє прес-служба МО РФ.

"Найближчим часом київський режим готує збройну провокацію проти Придністровської Молдавської Республіки, яка буде здійснена підрозділами збройних сил України, у тому числі із залученням націоналістичного формування "Азов"", - йдеться у повідомленні.

Згідно з "планом вторгнення", українські військові інсценують атаку російських військ з території невизнаної держави. Для цього наші військові нібито переодягнуться у форму російських військових.

При цьому, якщо українська сторона не зробила жодних офіційних коментарів, у Молдові виступили зі спростуванням російської брехні.

"Державна влада не підтверджує інформацію, поширену сьогодні вранці міністерством оборони Росії. Закликаємо до спокою та отримання інформації з офіційних та перевірених джерел Республіки Молдова", - повідомили представники уряду Молдови.

Там зазначили, що молдавські відомства співпрацюють із закордонними партнерами, і у разі загрози для країни обіцяють проінформувати суспільство про це.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президентка Молдови Санду підписала закон про покарання за сепаратизм.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті