Міноборони РФ відрапортувало, що в 5 областях збито 33 безпілотники, зокрема в районі Курчатовської АЕС

Міноборони РФ вранці 17 лютого відрапортувало, що в 5 областях країни вночі та вранці збито 33 безпілотники "київського режиму", зокрема в районі Курчатовської АЕС.

"Черговими засобами ППО перехоплено та знищено над територіями Бєлгородської (4 БпЛА), Воронезької (4 БпЛА), Курської (1 БпЛА), Брянської (18 БпЛА) та Калузької (6 БпЛА) областей", - заявило військове відомство країни-агресора.

У Курську місцеві Телеграм-канали уточнюють, що "близько о пів на восьму розрахунками ППО був збитий БПЛА в районі Курчатовської АЕС".

Як повідомлялося, у російському Іжевську вночі горів ТЦ, раніше відданий під виробництво дронів.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті