Міноборони: На Бахмутському напрямку наступальна активність ворога зупинена, він перейшов до оборони. Околиці міста під контролем ЗСУ

На Бахмутському напрямку російські окупанти перейшли до оборони, їхня наступальна активність зупинена. Про це повідомили заступниця міністра оборони України Ганна Маляр та командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський у своїх Телеграм-каналах 1 червня.

"По суті, наступальна активність ворога на Бахмутському напрямку зупинена. Так здається по новинах, що там затишшя. Але це не можна називати затишшям, – зазначила Маляр. – Ворог збільшив кількість артилерійських обстрілів, тобто він змінює інструменти. Кількість обстрілів сьогодні співмірна з часами найважчих боїв за Бахмут".

Вона уточнила, що під контролем Сил оборони залишаються околиці міста Бахмут у південно-західній частині і вхід у саме місто.

"Ворог перейшов до оборони. Спостерігається значне зменшення будь-яких активних дій ворога при збільшенні кількості обстрілів з важкого озброєння, в основному з артилерії та мінометів", – написав Сирський.

Він також опублікував відео, що демонструє, як аеророзвідка 24-ого окремого штурмового батальйону "Айдар" знищує окупантів в окопах.

"Росіяни зараз займаються перегрупуванням і заміною "вагнерівців" на регулярні війська, проте українські військові всіляко заважають їм це робити", – зазначила Маляр.

Вона уточнила, що просування українських військ на флангах було призупинено декілька днів тому. Але це не означає, що вони стоять, вони виконують інші військові задачі, які ми не можемо оголошувати. Це задачі спрямовані на підвищення боєздатності наших військ.

"Обидві сторони готуються та посилюються до подальших дій. Боротьба за цей напрямок триває", – підкреслила Маляр.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що прикордонники під Бахмутом точним мінометним вогнем знищили групу окупантів.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті