Прикордонники під Бахмутом точним мінометним вогнем знищили групу окупантів

Бійці прикордонники на Бахмутському напрямку точним вогнем із мінометів знищили групу окупантів. Про це 30 травня повідомили в Державній прикордонній службі України.

"Не потрібно лазити, де не треба! - прикордонники-мінометники щедрим вогнем попереджають окупантів", - повідомили в ДПСУ.

На відео показано момент, коли підрозділ росіян потрапив під мінометний вогонь. Також можна помітити, що щонайменше частина окупантів "уже не повернеться на рідні болота", додали прикордонники.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що воїни ЗСУ показали, як ліквідували танк окупантів комплексом "Стугна-П".

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті