Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Про це повідомляє офіційний Telegram-канал Сухопутних військ ЗС України.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Для забезпечення соціальної справедливості положення ініціативи «Контракт 18-24», яка передбачає виплату одноразової грошової винагороди в 1 млн грн, поширено й на військовослужбовців, які після 24 лютого 2022 року вступили на військову службу у віці до 25 років", - йдеться у повідомленні.
"Процес отримання виплат є максимально зручним. Військовослужбовцю не потрібно ініціативно звертатися з цим питанням. Оформлення виплат доручено командирам військових частин, які мають зібрати весь пакет документів, у тому числі через направлення запитів в інші частини, де військовий проходив службу раніше", – зазначив заступник міністра оборони України бригадний генерал юстиції Сергій Мельник.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту