Міноборони Азербайджану: "Перебуваємо в оперативному контакті з російськими миротворцями і закликаємо вірменських військових у Карабасі скласти зброю і здатися"

Міністерство оборони Азербайджану пізно ввечері 19 вересня заявило, що перебуває в "оперативному контакті з російським миротворчим контингентом" і закликало вірменських військових у Карабасі "скласти зброю і здатися".

"Міністерство оборони Азербайджанської Республіки ще раз закликає формування збройних сил Вірменії, які перебувають у Карабаському регіоні Азербайджану, скласти зброю і здатися. У такому разі антитерористичні заходи будуть припинені", - йдеться в заяві.

"Ми перебуваємо в оперативному контакті з російським миротворчим контингентом, тимчасово дислокованим на території Азербайджану, і з нашого боку створюються всі умови для виконання ним своїх обов'язків", - вказується в заяві.

Також увечері 19 вересня Міноборони Азербайджану на своєму офіційному сайті публікує відеозаписи "нищівних вогневих ударів по декількох окопах, укриттях і військових колонах формувань збройних сил Вірменії в Карабаському економічному районі".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті